silver logo
silver logo
syney

انواع آسانسور ها و بالابرها

شرکت ایرسا نماینده شرکت syney یکی از شرکتهای بزرگ در زمینه ساخت ، فروش و نصب انواع آسانسور ها از جمله آسانسور های مسافربر ، آسانسور های پانوراما یا آسانسور شیشه ای ، آسانسور های بیمارستانی ، آسانسور های خانگی ، آسانسور های ویلایی ، آسانسور های بالابر اتومبیل و آسانسور های باربری است.

آسانسور های مسافربر

آسانسور های مسافربر

آسانسور های مخصوص ساختمان های بلند با تراکم مسافر بالا کارایی عالی، ایمنی کامل ، پایداری و راحت بودن از ویژگیهای این آسانسور ها می باشد. در صنعت ساخت و ساز پررونق امروز آسانسور ها نقش اساسی بازی می کنند. آسانسور های Syney ترکیبی از کیفیت بالا همراه با عملکرد بسیار عالی و تجربه راحت آن است. این آسانسور ها یکی از بهترین انتخاب ها برای ساختمانهای مسکونی ، ساختمانهای تجاری ، ساختمانهای اداری ، مراکز تجاری ، هتل ها و دیگر اماکن مرتفع هستند.

آسانسور های بیمارستانی

آسانسور های بیمارستانی

نیازهای جدی برای آسانسور های بیمارستانی باید در نظر گرفته شود. این الزام ها با توجه به حمل تجهیزات بیمارستانی و بیماران در این آسانسور ها در نظر گرفته شده است. بعنوان نمونه می توان به فضای باز ، راحتی مسافران و بیماران ، تنظیم سرعت و ایمنی اشاره کرد.

آسانسور های ویلایی

آسانسور های ویلایی

آسانسور های ویلایی ویژگیهای خاص خود را دارا می باشد. این آسانسور ها علاوه بر بیصدا بودن و به گونه ای طراحی شده که با ساختار خانه هماهنگ بوده و در ضمن حس راحتی را داشته باشند.

آسانسور های باربر

آسانسور های باربر

فضای پهن ، ظرفیت بارگیری بالا ، مقاوم بودن و کارایی بالا باعث شده که یکی از بهترین انتخابها برای کارخانه ها و انبارهای چند طبقه باشد.

آسانسور های خودرو بر

آسانسور های خودرو بر

یکی از راه حلهای موجود برای پارکنیگ اتومبیل ها استفاده از آسانسور های خودرو بر هستند. این آسانسور ها با استفاده از کنترل هوشمند این عملکرد را بوجود آورده تا در کارایی جزء یکی از مطمئن ترین و با کیفیت ترین آسانسور ها در این رده باشند.

آسانسور های پانوراما

آسانسور های پانوراما - آسانسور شیشه ای

اینگونه آسانسور ها علاوه بر اینکه به ساختمانها ، برج ها و مراکز تجاری جلوه خاصی می بخشند می توانند جاذبه های خود را داشته باشند تا افراد بیشتری از این نوع آسانسور ها استفاده کنند.

معرفی و تاریخچه آسانسور

نشانگر

آسانسور چیست

آسانسور (Elevator یا Lift ) نوعی وسیله حمل و نقل عمودی است که افراد یا کالا را بین طبقه ها ، سطوح ، یا عرشه های ساختمان ، کشتی یا ساختار دیگر جابجا می کند. معمولاً آسانسور ها توسط موتورهای برقی کار می کنند. که کابل های کششی و سیستم های ضد وزنی (وزنه تعادل) مانند بالابر را به حرکت در می آورند. اگرچه برخی از مایع هیدرولیک پمپ برای بلند کردن پیستون استوانه ای مانند جک استفاده می کنند.

نشانگر

تاریخچه آسانسور

اولین مرجع شناخته شده در مورد آسانسور در آثار معمار رومی ویتروویوس است که گزارش داده است که ارشمیدس (287 - 212 پیش از میلاد) اولین آسانسور خود را که احتمالاً در 236 قبل از میلاد ساخته است. در برخی از منابع ذکر شده که یک اتاق یا کابین به طناب محکمی متصل بوده و توسط انسانها و حیوانات بین طبقات جابجا می شد. توسعه آسانسور ها به دلیل نیاز به جابجایی مواد اولیه از جمله زغال سنگ و الوار از تپه ها و دامنه های کوه آغاز شد. فناوری توسعه یافته توسط این صنایع و صنایع فولاد توانستند آسانسور های مسافری و باری امروزه را معرفی کنند.

اولین آسانسور مسافر بر در سال 1857 در فروشگاه هاوگوت در نیویورک نصب شد. پس از گذشت فقط سه سال تعطیل شد زیرا مشتریان از پذیرش آن خودداری کردند. این آسانسور با استفاده از موتور بخار که در زیرزمین ساختمان پنج طبقه قرار داشت حرکت می کرد و باعث می شداین آسانسور تنها با 12 متر در دقیقه حرکت کند. (سریعترین آسانسور های امروز می توانند بالای 12 متر در ثانیه حرکت کنند.)

آسانسور اولیه

آسانسور طراحی شده کنراد کیسر سال 1905

معرفی اجزای آسانسور و مشخصات فنی آن

در این بخش معرفی اجزای آسانسور و همچنین به تکنولوژی بکار رفته در آسانسور های مورد نظر اشاره خواهیم کرد.

نشانگر

تابلو فرمان و سیستم کنترل

این سیستم ها در هر لحظه تمامی اطلاعات متغیرهای فرکانس ولتاژ را دریافت کرده (Ac Variable Voltage Variable Frequency (VVVF)) و بر طبق لود و سرعت فرکانس را تغییر داده و تا حدود 40 درصد در مصرف برق صرفه جویی می کند. از طرفی دیگر این کار باعث می شود تا نسبت به میزان بار سرعتی یکنواخت و نرم داشته باشند و مسافران احساس راحتی بکنند. چون این اطلاعات توسط یک میکرو کامپیوتر پیشرفته کنترل می شود در هنگام بروز هر گونه خطا اطلاعات را ضبط کرده و آن را نمایش میدهد تا در هنگام سرویس کارشناسان بتوانند آن ایرادها را برطرف نمایند.

تابلو فرمان و سیستم کنترل
نشانگر

موتورهای مدرن کششی مغناطیسی

موتورهای مدرن کششی مغناطیسی

موتورهای پیشرفته مفناطیسی با کارایی بالا و کنترل با متغیرهای فرکانسی باعث شده در مصرف انرژی نسبت به موتورهای مشابه 33 درصد انرژی کمتری مصرف کند. این ماشین ها بدون نیاز به روغن کاری کاملا بی صدا هستند.

نشانگر

کابین های آسانسور

شرکت ایرسا آسانبر پارس با تنوعی از انواع کابین ها و قابلیت تزیین آنها توانسته تا هر سلیقه ای را راضی نگه دارد. لازم به ذکر است در نمونه تصاویر کابین ها قابلیت تغییر سقف و کفپوش به صورت دلخواه طبق سلیقه مشتری می توانند انتخاب شوند.

نشانگر

درهای کابین

نمونه های مختلف از درهای کابین که بسته به نوع ساختمان ها و معماری آنها و همچنین سلیقه مشتری تهیه می گردد. در تهیه این درها از تکنولوژی پیشرفته و متریال مرغوب استفاده شده است.

نشانگر

قیمت آسانسور

قیمت های آسانسور با پارامترهای مختلف محاسبه می گردد. بنا بر تعداد و ظرفیت کابین تعداد طبقات ، تعداد توقف ها و دیگر مشخصات تعیین می گردد. جهت استعلام قیمت می توانید در بخش ارتباط با ما با همکاران ما تماس گرفته تا کارشناسان ما مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهند.

نشانگر

فروش آسانسور

شرکت ایرسا آسانبر پارس آماده است جهت فروش و نصب و راه اندازی انواع آسانسور های خانگی، عمومی، تجاری مشاوره رایگان در اختیار تمامی عزیزان قراردهد. خواهشمند است جهت ارتباط با مشاوران ما تماس بگیرید.

نشانگر

چرا آسانسور های ساینی انتخاب شماست؟

محصولات ما می توانند مسافران را به راحتی و با خیالی آسوده و راحت و همچنین با ایمنی کامل در داخل ساختمانها جابجا کنند.

نشانگر

ابتدا ایمنی آسانسور

سیستم کنترل میکرو کامپیوتر 32 بیتی ، کنترل کامل ماژولار را بر روی کامپیوتر بطور کامل اتخاذ می کند که شامل یکپارچه سازی بالا ، سرعت سریع اجرا و کنترل دقیق است. پردازش سیگنالها از یکدیگر مستقل بوده که این باعث شده که بطور مؤثر از ارتباطات شلوغ ، خطاهای مکرر و غیره جلوگیری کند. اپراتور درب سنکرون با کنترل میکرو کامپیوتر که از پرتوی تشخیص با چگالی بالا استفاده می کند و نیز چون از سازگاری الکترومغناطیسی و قابلیت ضد تداخل برای محافظت استفاده می کند باعث شده ایمنی کامل مسافران بر قرار شود.

نشانگر

راحتی مسافران داخل آسانسور

مسافر

این آسانسور ها که از تکنولوژی بسیار بالا و به روز استفاده می کنند دارای شتاب مناسب بوده و کاملا نرم حرکت می کنند که باعث می شود مسافران احساس لذت و راحتی را داشته باشند.

نشانگر

موتورهای پیشرفته کم مصرف این آسانسور ها

یکی از موارد مهم در بحث آسانسور مصرف انرژی برای صاحبان ساختمانها و امکاکن می باشد. سیستم های مورد نظر با توجه به موتورهای پیشرفته توانسته تا 35 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

نشانگر

بیصدا بودن موتورهای آسانسور های کمپانی ساینی

یکی از موارد مهم در ساختمانها صدای آسانسور و موتور آنها می باشد این موتورها با توجه به نوع تکنولوژی استفاده شده در آنها کاملا بیصدا و بدون لرزش می باشند که این خود یکی از مزیت های مهم در انتخاب این نوع آسانسور ها می باشد

طراحی و اجرا شرکت پناه نیک پندار 09121721004

پیچ و رولپلاک نما